Mgr. Veronika Kubaňová

Sestry Veronika a Martina Kubaňovy

Jednatelka

(Ta vlevo)

Spoluautorka výchovně vzdělávacího programu jak po stránce obsahové, tak především jeho grafické a výtvarné podoby.

Kromě vedení školky se aktivně podílí na práci s dětmi především v oblasti výtvarné výchovy, přírodovědných aktivit a předškolní přípravy dětí.

Připravuje didaktické materiály pro děti i učitele a dává jim originální výtvarnou podobu.

Vzdělání

Univerzita Karlova v Praze, Pedagogická fakulta, učitelský obor biologie a rodinná výchova pro ZŠ a SŠ

Pracovní zkušenosti

Nový PORG (5 let)