Aktivity pro veřejnost

Nabídka kroužků 2023/2024

Judo

Průprava juda pro předškoláky a školáky od šesti let. V tréninku se zaměřujeme na rozvoj pohybové všestrannosti a obratnosti, základy gymnastiky, pohybové hry, pády, základní techniky juda a především disciplínu a morální kodex juda.

Pondělí 15–16 h: Judo 2 – středně pokročilí,
Pondělí 16–17 h: Judo 1 – pokročilí,
Úterý 1545–1645 h: Judo 3 –začátečníci

Cena: 250 Kč za lekci

Sboreček

Zpívání oblíbených českých a anglických dětských písní. Rozvoj kladného vztahu k hudbě. Získávání hudebních dovedností a vědomostí včetně poznávání dalších kultur skrze hudbu. Intonační cvičení, dechová cvičení, rytmická cvičení a příležitostné koncertování. Natáčení písní v nahrávacím studiu.

Středa 15–16 h

Cena: 250 Kč za lekci

Výtvarný ateliér

Snažíme se co nejvíce podporovat dětskou fantazii. Děti by se neměly bát, měly by mít radost, měly by rozvíjet tvořivost. V hodinách nabízíme svobodné prostředí, nesnažíme se děti násilně formovat, spíše ukazujeme cesty, po kterých je možno se vydat. Hravou formou projdeme základní výtvarné techniky – kresba tužkou, umělým a přírodním uhlem, bílou křídou, suchým pastelem, s olejovým pastelem, malba tuší, akvarelem, temperovými a akrylovými barvami, ale budeme pracovat i s jiným materiálem – textilem, modelínou, keramickou hlínou a s přírodninami.

Čtvrtek 15–16 h
Vedoucí kroužku: Lenka Sonnková
Cena: 200 Kč za lekci

Kapelka 1 a 2 – hudební průprava a hra na hudební nástroje

Malá školní kapelka, zpěv a doprovod k oblíbeným českým a anglickým dětským písním. Základ hry na piano, kytaru, bicí nástroje, hudební nauka. Rozvoj muzikálnosti, hudební improvizace a tvorby. Společná hra plná zábavy a legrace, příležitostné koncertování. Děti získají zkušenosti také z nahrávacího studia.
OMEZENÝ POČET MÍST!

Čtvrtek 15–16 h Kapelka 2 (Keyholes)
Čtvrtek 16–1710 Kapelka 1 (Paviáni)

Cena: Kapelka I/350 Kč,  Kapelka II/350 Kč

Kapelku 3 – základy hry na hudební nástroje (dříve Kytarky)

Lekce hry na kytaru pro začátečníky. Soustředíme se především na přehrávání a zpěv oblíbených písní. Seznámení s hudební naukou a ostatními hudebními nástroji, elektrická kytara, basová kytara, piano, bicí, xylofony, atd. Rozvoj muzikálnosti, hudební improvizace a tvorby a kladného vztahu k hudbě. Přípravka na třetí školní kapelku.

Úterý 1450–1545 h

Cena: 350 Kč za lekci