Aktivity pro veřejnost

Nabídka kroužků 2017/2018

Judo

Průprava juda pro předškoláky a školáky od šesti let. V tréninku se zaměřujeme na rozvoj pohybové všestrannosti a obratnosti, základy gymnastiky, pohybové hry, pády, základní techniky juda a především disciplínu a morální kodex juda.

Kdy: JUDO 1 – Pondělí 15–16 h, JUDO 2 – Pondělí 16–17 h, JUDO 3 – Středa 16–17 h

Sboreček

Zpívání oblíbených českých a anglických dětských písní. Rozvoj kladného vztahu k hudbě. Získávání hudebních dovedností a vědomostí včetně poznávání dalších kultur skrze hudbu. Intonační cvičení, dechová cvičení, rytmická cvičení a příležitostné koncertování. Natáčení písní v nahrávacím studiu.

Kdy: Úterý 15–16 h

Výtvarný ateliér

Snažíme se co nejvíce podporovat dětskou fantazii. Děti by se neměly bát, měly by mít radost, měly by rozvíjet tvořivost. V hodinách nabízíme svobodné prostředí, nesnažíme se děti násilně formovat, spíše ukazujeme cesty, po kterých je možno se vydat. Hravou formou projdeme základní výtvarné techniky – kresba tužkou, umělým a přírodním uhlem, bílou křídou, suchým pastelem, s olejovým pastelem, malba tuší, akvarelem, temperovými a akrylovými barvami, ale budeme pracovat i s jiným materiálem – textilem, modelínou, keramickou hlínou a s přírodninami.

Kdy: Středa 15–16 h
Vedoucí kroužku: Mgr. Veronika Kubaňová

Hudební průprava a hra na hudební nástroje – KAPELA

Malá školní kapelka, zpěv a doprovod k oblíbeným českým a anglickým dětským písním. Základ hry na piano, kytaru, bicí nástroje, hudební nauka. Rozvoj muzikálnosti, hudební improvizace a tvorby. Společná hra plná zábavy a legrace, příležitostné koncertování. Děti získají zkušenosti také z nahrávacího studia.
OMEZENÝ POČET MÍST!

Kdy: Čtvrtek 15–16 h