Ochrana osobních údajů

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Mateřská škola Housenka, s. r. o. prostřednictvím tohoto webu neshromažďuje žádné osobní údaje o jeho návštěvnících. K našemu webu se jeho návštěvníci neregistrují ani nepřihlašují, nesbíráme žádné informace prostřednictvím formulářů ani komentářů.

Analytika

Pro sledování statistik provozu našeho webu používáme službu Google Analytics. Sledování interakce s vaším prohlížečem můžete odmítnout.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky a informace na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek (např. Youtube, Facebook, Instagram apod.) se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky pak o vás mohou shromažďovat data nebo používat soubory cookies pro sledování vaší interakce s tímto vloženým obsahem. Cookies třetích stran můžete odmítnout. Obsah webu však potom nemusí fungovat správně.